Říjen 2007

Obrázek z filmu Greta

31. října 2007 v 15:16 | Káký |  Hilary Duff
Přináším vám fakt krásný obrázek z filmu Greta:)
Zdroj tohoto obrázku je oficiální stránka filmu Greta.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Oficiální stránka filmu Greta

31. října 2007 v 15:11 | Káký |  Hilary Duff
!!!!Kopíruj pouze se zdrojem!!!!
Zdroj obrázku:www.hilarydufflove.blog.cz
Wau!Nejnovější film s Hil Greta má svou oficiální stránku.Pokud se na ni chcete podívat,tak klikněte na obrázek:)

Hilaryiny osobní fotky

31. října 2007 v 15:05 Hilary Duff
Zdroj:www.hilarydufflove.blog.cz
Hilary Duff zahrnuje své fanoušky spoustů novinek, ale také fotek na svém osobním blogu. Zde je 50 foteček a z toho je převážná většina s fanoušky, přáteli a nebo z různých akcí, jako vystoupení v televizi na Much Music..., ne všechny fotky jsou nové, ale třeba rádi zavzpomínáte na "staré časy".
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Rozhovor s Hil o Gretě

31. října 2007 v 14:52 | Káký |  Hilary Duff
Zdroj:www.hilarydufflove.blog.cz
Na tomto videu je Hilary Duff společně s herečkou Mariou Menounos, která s Hil hraje ve filmu Greta a v interwiu mluví hlavně o natáčení Grety. (klik na obrázek a přesunete se na str. s videem)

A ještě další fotky z natáčení Grety

30. října 2007 v 18:01 Hilary Duff
Zdroj:www.hilarydufflove.blog.cz
Na Hilary Duff přijde někdy únava, je vidět, že je opravdu hodně vytížená a chybí jí spánek.. Role hlavní hrdinky je náročná nejen na hraní, ale působí na celkovou fyzičku člověka, proto se není čemu divit, když Hil na natáčení Grety občas zívne. A jen aby si někdo nemyslel, že je to neslušné, tak vám musím říct, že, pokud nejste ve společnosti lidí, tak si nemusíte dávat před pusu ruku a navíc zývání vám okysličuje mozek a vy se tak probíráte, proto byste jej neměli zadržovat :), spíše bych jej doporučila:D. Jinak fotky z natáčení jsou z 28. října a můžete na nich vidět i Hil s jejím přítelem, který ji pravidelně dodává energii a kyslík taky, jak uvidíte na fotkách :P.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Další fotky natáčení Grety

30. října 2007 v 17:51 Hilary Duff
Zdroj:www.hilarydufflove.blog.cz
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Emma-články v angličtině

30. října 2007 v 15:34 | Káký
Tady jsou články v angličtině ze stránky www.emmawatson.com
!!!!Pokud chceš kopírovat,uved' zdroj!!!!
English:
Tonight Emma attended UK's 'Nick's Kids Choice' awards in London where Daniel Radcliffe and Emma were up for awards. The fifth movie 'Order of the Phoenix' and the last book 'Harry Potter and the Deathly Hallows' have been nominated. Great job! lol *Update* We have some great Emma pics you can check here. Also one with Emma Roberts! Enjoy, Mapi
..........................................................................................................................
EWTribute is going to celebrate the day with art! Yeah, art! If you'd like to, you can participate by sending me by PM your Halloween related fan art: with Emma, Hermione or general Harry Potter. You're free to do whatever you want, as far as you agree with the rules. We're going to choose the best hand-drawn fan art and also the best graphic fan art. For more information go to the Halloween Contest thread at the forum.
..............................................................................................................................

I just uploaded some pictures of Emma arriving to the National Movie Awards 2007 and also some other pics of her and also with the Harry Potter and the Order of the Phoenix cast at the Awards Room. The Awards were held in London on September 28. Enjoy!

............................................................................................................................
I've added over 16 new avatars to the fan art gallery, which you can view here. Enjoy!

...........................................................................................................................
I just uploaded some TV Shows caps of interviews with Emma, from this year. You can check the June one "World Fashion Show" and also the July month one "Late Night with Conan O'Brien". You can check this shows caps and other in the TV Shows category. Enjoy!

...........................................................................................................................
Emma updated her site telling fans that she will be attending this year Nickelodeon Kid's Choice Awards UK. She's nominated, as well as Daniel Radcliffe and the Deathly Hallows book. The event will be celebrate on Saturday, October 20th in London.

And to continue with the nominees of this year awards shows. OotP movie is one of the 10 in this year-s Hollywood Movie Awards from Yahoo! Movies. ... Read More ...

..........................................................................................................................
Emma attended to the Pride of Britain Awards, held at The London Studios in London, on tuesday -October 9th -evening. The event celebrates the UK's real life heroes. In Emma's website it says that Emma presented JKR with a Special Recognition award and that JKR specifically asked Emma to attend the event and to present the award to her. You can check pictures Pride of Britan Awards 2007. More and comments here.

Otázka na Emmu

29. října 2007 v 17:25 | Káký
!!!Pokud chceš kopírovat,ved' zdroj!!!
Kdybys byla na opuštěném ostrově a měla jsis vybrat pouze jednu osobu, koho by jsis vybrala Daniela nebo Ruperta?
Haha. Ach hrome to je těžké. Pravděpodobně Dana, protože on víc mluví. Ale Rupert je velmi vtipný takže nepochybně bych se smála celou dobu. Musím si vybrat ?!
Ano.
Hmmm… Asi bych vzala moji první volbu Dana, odpověděla po dlouhém přemýšlení.

Rozhovor s Emmou pro Cosmogirl

29. října 2007 v 17:23 | Káký
!!!Pokud chceš kopírovat,uved' zdroj!!!
CG!: Co je právě ve tvém pokoji?
Em:
Mám kolekce podivných věcí z míst, kde jsem byla, například sadu ruských panenek. A občas taky pohlednice, které mi lidé pošlou. Mám jimi vyzdobené zdi. Můj pokoj je prostě plný - a neuspořádáný!

Rozhovor s Emmou

29. října 2007 v 17:20 | Káký
!!!Kopíruj pouze se zdrojem!!!
Emma Watson (Hermiona) poskytla rozhovor francouzskému časopisu "Belgian Ciné Télé Revue", který se, samozřejmě, točil kolem HP5.

Fénixův řád je mnohem temnější film. Cítila jsi to ve scénách?
Em: Jo, zápletky jsou stále temnější a více sužující než v ostatních HP filmech. Ale hodně z té hloubky a temnoty je práce režiséra Davida Yatese. Je velmi emotivní a detailný.

Rozhovor s Emmou o HP5

29. října 2007 v 17:15 | Káký
!!!!Kopíruj pouze se zdrojem!!!!
Slečno Watsonová, v minulém filmu to vypadalo tak, že Hermiona už není jen dívkou - je žena.
E: "Ano, není to ale jen vidět. Poprvé dělají všechny postavy svá vlastní rozhodnutí. Poprvé zjistí, že nejenom Voldemort je ten zlý - přicházejí lidi jako Fudge a Umbridgeová. Ti chtějí lidi osvobodit od normálního přemýšlení a svobodné vůle. Tento film je o objevování autority a o autoritě samotné, na kterou se stále kladou otázky. Lidi začínají v tomto období sami rozhodovat, co je pro ně dobré a co zlé. A to je možná podle mě důvod, proč je ve filmu více politiky."

Diplomky za 14.bleskovku:)

29. října 2007 v 17:01 | Káký |  Bleskovky
Tady jsou diplomky pro Emilku 4ever a Luci za 14.bleskovku:)Gratuluju!A písnite jak se vám líbí:)

Emm na letišti

29. října 2007 v 16:13 | Káký
!!!!Kopíruj poze se zdrojem!!!!
V červenci 2007 byla Emma na letišti v Los Angeles(L.A.).Tady máte nějaké fotečky:)
1~159.jpg

Emm na painballu

29. října 2007 v 16:10 | Káký
!!!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!!!
theotherside_hp's photo from 04/08/07
theotherside_hp's photo from 04/08/07

Emm ve škole

29. října 2007 v 16:08 | Káký
!!!!Kopíruj se zdrojem!!!!Emma s flaškou

28. října 2007 v 20:05 | Káký
!!!!Kopíruj pouze se zdrojem!!!!
welovehgrwhp's photo from 8/10/07

Emma ve škole

28. října 2007 v 20:02 | Káký
!!!!Kopíruj pouze se zdrojem!!!!

Emma v autě

28. října 2007 v 20:00 | Káký
!!!!!Kopíruj pouze se zdrojem!!!!!

Emma- Field hockey

28. října 2007 v 19:50 | Káký
!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!
Obrázek “http://i201.photobucket.com/albums/aa46/EmmaWatsonsWorld/Other/so_07.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.